Anasayfa Kurumsal Danışmanlık Proje Danışmanlığı Diğer Hizmetler İletişim
Diğer Hizmetler
Uzaktan Eğitim
Uzaktan Eğitimin Avantajları
Sistem Özellikleri
Kullanma Klavuzunun Faydaları
 
Uzaktan Eğitim

UZAKTAN EĞİTİM İLE;

İletişim teknolojilerini kullanarak bireylerin, zaman ve mekandan bağımsız eğitim almalarını sağlayan internet alt yapıları hazırlıyoruz. Bu sayede yaşadıkları yerlerde eğitim olanakları kısıtlı olanların, ya da yoğun iş temposundan dolayı eğitimine, kişisel gelişimine zaman ayıramayan bireylerin istedikleri eğitime ulaşabilmelerini kolaylaştırıyoruz.

Uzaktan eğitimde mekan bağımsızdır. Size sunduğumuz sistem ile; yaşadıkları yerde eğitim olanakları kısıtlı olan bireylere, herhangi bir yer değişimine gerek kalmadan, istenen kalitede eğitim verebilirsiniz. Böylece, eğitimin en büyük problemlerinden biri olan "eğitimde fırsat eşitliği" sorununun büyük ölçüde üstesinden gelebilirsiniz.

Uzaktan eğitimde zaman bağımsızdır. Kişi kendisine en uygun zamanda eğitimine kaldığı yerden devam edebilir. Böylece öğrencinin daha sorumlu davranmasını sağlar.

Öğrenci, dersleri kendi kişisel gelişimi için aldığının bilincinde olacağından derslere istediği zaman ara verip istediği zaman kaldığı yerden devam etme özgürlüğünü elinde tutar. Dersleri zamanında bitirip bitirmeme, başarılı olup olmama tamamen kendi insiyatifindedir.

Uzaktan eğitim tamamen bireysel değildir. Dersleri alan diğer öğrencileriniz, birbirleriyle ve dersten sorumlu öğretim üyeleri ile uzaktan öğrenim altyapımızın size sunduğu imkanları kullanıp (e-posta, sohbet, forum vb.) iletişime geçerek ortak projelerde çalışabilirler.

 

Cemalpaşa mah. Bahar Cad. No: 1 Ahmet Seğmen Apt. Zemin Kat No: 1 Seyhan / ADANA
Copyright © 2010 AKSAY Özel Eğitim ve Bilgi Hizmetleri